O nás

Vzdělávání dospělých, které přináší viditelné úspěchy a má trvalý dopad na rozvoj požadovaných kompetencí je naše cesta i náš cíl. Proto se v souladu se současnými světovými vzdělávacími trendy zaměřujeme především na individuální rozvojové metody, které se ukázaly být nejefektivnějšími jak co do návratnosti vložených investic investory, tak je vnímají jako nejpřínosnější i sami vzdělávající se zaměstnanci.

Patříme mezi první společnosti v ČR, které se staly součástí oficiálního mezinárodního projektu, transferujícího a aplikujícího metodu vzdělávání na pracovišti Soufflearning. Mateřským vzdělávacím centrem v Bonnu proškolení specialisté mohou i vám přinést viditelné a měřitelné úspěchy v rozvoji požadovaných dovedností vás, nebo vašich zaměstnanců.

Mimo Soufflearning poskytujeme v rámci individuální rozvoje také koučing, ve vybraných oblastech mentoringindividuální poradenství v oblasti andragogiky a personálního managementu.

Skupinový rozvoj nabízíme v různých oblastech měkkých dovedností, vč. IT.

Individuální přístup

Přestože profesionální andragogický rybník firemního vzdělávání není tak velký, jak je tomu v jiných oborech, snažíme se o maximální profesionalitu, zprostředkovanou kvalifikovanými lektory s mnohaletou zkušeností. Nenabízíme žádné unifikované firemní školení, které by se stále ve stejném formátu opakovalo, naopak vždy doplňujeme a vybíráme obsah podle konkrétních potřeb konkrétního zákazníka. Každá vzdělávací aktivita je proto unikátní, maximálně ušitá na míru potřeb zadavatele.

Osobitý přístup

Našeho lektory v nastaveném vzdělávacím procesu neměníme, není-li to přáním zadavatele, nebo pokud nepotřebujeme, aby do něj vstoupil další odborník. Všichni ti, se kterými je lektor v kontaktu, si tak nemusí zvykat na novou tvář, nový přístup, nové metody, naopak tím podporujeme kontinuitu v nastaveném procesu rozvoje lidských zdrojů.

Náš typický zákazník

Malým a středním firmám nabízíme jako ideální rozvojovou metodu Soufflearning, který je přímo jim určen. Profitují z ní ale i velké firmy, které se chtějí od soft skills posunout směrem ke vzdělávacím trendům. Všem poskytujeme i individuální služby a poradenství, a to včetně individuálního i skupinového koučování.

Zdroje financování

Díky spolupráci s partnerskými firmami dokážeme poradit či zprostředkovat finanční krytí ze zdrojů fondů Evropské unie.

Vzdělávání v různých světových jazycích

Našim zákazníkům můžeme díky vybraným lektorům a partnerským spolupracujícím vzdělávacím firmám s mezinárodní působností nabídnout a poskytnout firemní vzdělávání a know-how v oblasti firemního vzdělávání jak v různých jazycích, tak na mezinárodní úrovni ve všech úrovních personálního managementu. Mimo český jazyk školíme anglicky, německy, slovensky, polsky, rusky, bulharsky, maďarsky a srbochorvatsky.

Nové trendy ve vzdělávání dospělých

Díky specializaci a odbornosti našich lektorů, kteří jsou v neustálém aktivním kontaktu s novými trendy v oblasti andragogiky, personálního managementu a firemního vzdělávání, explicitně aplikujeme tyto trendy do firemních školení našim zákazníkům.

 
 
Naši partneři
Poskytujeme slevy a výhody držitelům karet Sphere Card ComProMiS, s.r.o. - správa a tvorba informačních systémů Roging - realizace občanských a bytových staveb, interiérů a výstavních expozic Consulting, training and coaching - TeamTraining Grant Help - Granty a dotace, fondy EU, strukturální fondy vývoj webových aplikací, kódování XHTML šablon fotožaluzie - vertikální žaluzie s potiskem "Občanské sdružení Duhové noty, o. s.