Individuální rozvoj

V souladu s moderními vzdělávacími trendy preferujeme a našim zákazníkům doporučujeme efektivnější individuální metody vzdělávání.

Soufflearning

Novinka ve vzdělávání v ČR! Německý vzdělávací model aplikovaný na naše lokální podmínky díky mezinárodnímu vzdělávacímu projektu transferu inovací Soufflearning. Tato metoda je nenáročná na čas, zato je efektivní ve svých výstupech. Vzdělávání probíhá přímo na pracovišti zaměstnance, obvyklá časová dotace pro tuto metodu je 3-4 hodiny/osobu. Po celou tuto dobu školitel formou individuálních doprovodů doprovází zaměstnance při jeho obvyklé pracovní činnosti a prostřednictvím specifické metodiky rozvíjí jeho kompetence. Tato metoda je vhodná pro různé druhy oborů podnikání tak pro různé úrovně pracovních pozic. Nejčastěji Soufflearning využívají obory, poskytující zákaznický servis. Velmi pozitivní ohlasy si získala v lékárnách, pekárnách, květinářstvích, u prodejců automobilů a auto příslušenství, ale také v IT společnostech, architektonických a právnických kancelářích apod. Více informací o této metodě vám rádi osobně poskytneme, případně je můžete získat zde: www.soufflearning.com. První kniha o Soufflearningu v ČR - Soufflearning - efektivní metoda vzdělávání zaměstnanců, bude vydána v září 2012. Expertní příspěvky na téma Soufflearning můžete slyšet na mezinárodních vědeckých konferencích AEDUCA 2012 v Olomouci, Pedagogická diagnostika a Evaluace 2012 na Ostravici a ANDRAGOGIKA 2012 v Praze (více viz. Aktuality).

Koučování

Koučování je jeden ze známých nástrojů individuálního (ale i skupinového) rozvoje v různých oblastech pracovního, ale také soukromého života, vycházejícího z hledání vlastních individuálních možností a cest, jak dosáhnout zlepšení v požadovaných oblastech. Minimální časová dotace pro efektivní koučing je 1 hodina, po kterou vás kouč provádí světem vašich skrytých možností prostřednictvím specifické metodiky, postavené na kladení otázek. Koučing je náročnější než Soufflearning jak na interakci, tak na čas, doporučujeme ho proto využívat pro úrovně od středního k vrcholnému managementu. Naši vybraní lektoři jsou certifikovanými a zkušenými kouči, kteří mají na svém kontě mnoho odkoučovaných hodin u spokojených zákazníků.

Mentoring

Mentoring jako metodu individuálního rozvoje nabízíme především společnostem, zabývajícím se zákaznickým servisem, obchodním organizací, pracujícím s týmy obchodních zástupců, farmaceutickým společnostem a všem organizacím bez ohledu na oblast činnosti v oblasti řízení lidských zdrojů, jejich motivace, hodnocení a vedení. Nabízíme osobnostní podporu v předávání vědomostí a dovedností všem těm, kteří uvítají znalosti a zkušenosti z nabízených oblastí a oborů. Poskytujeme individuální přístup, edukativní a profesní rozvoj.

 
 
Naši partneři
Poskytujeme slevy a výhody držitelům karet Sphere Card ComProMiS, s.r.o. - správa a tvorba informačních systémů Roging - realizace občanských a bytových staveb, interiérů a výstavních expozic Consulting, training and coaching - TeamTraining Grant Help - Granty a dotace, fondy EU, strukturální fondy vývoj webových aplikací, kódování XHTML šablon fotožaluzie - vertikální žaluzie s potiskem "Občanské sdružení Duhové noty, o. s.