Aktuality

Soufflearning na mezinárodních vědeckých konferencích 2012

Soufflearning - monografické a sborníkové příspěvky s naší aktivní účastí na těchto mezinárodních vědeckých konferencích:

  • AEDUCA 2012, Olomouc, 10. - 12. 9. 2012, Soufflearning - nová cesta ve vzdělávání v perspektivě andragogického myšlení
  • PEDAGOGICKÁ DIAGNOSTIKA A EVALUACE 2012, Ostravice, 11. - 12. 10. 2012, Diagnostika a evaluace v procesu vzdělávání metodou Soufflearning
  • ANDRAGOGIKA 2012, Praha, 17. 10. 2012, Soufflearning - nová perspektiva profesního vzdělávání

     

Zjistit více

Slevy pro držitele Sphere Card

Poskytujeme slevy a výhody držitelům karet věrnostního programu Sphere Card. Speciální bonusová sleva pro studenty 20%.

Volejte, pište pro bližší informace info@training4u.cz, tel: 602 277 980.

Zjistit více

Soufflearning

SOUFFLEARNING - novinka v ČR v oblasti individuálního rozvoje na pracovišti. Efektivní, měřitelná metoda s dlouhodobým efektem na rozvíjené dovednosti! Chcete patřit mezi první společnosti, které tuto metodu aplikují ve své praxi? Chcete mít náskok před ostatními? Prostřednictvím projektu EU pro ČR ve spolupráci s www.alvit.cz.

Pro více informací volejte 602 277 980.

Zjistit více

 
Naši partneři
Poskytujeme slevy a výhody držitelům karet Sphere Card ComProMiS, s.r.o. - správa a tvorba informačních systémů Roging - realizace občanských a bytových staveb, interiérů a výstavních expozic Consulting, training and coaching - TeamTraining Grant Help - Granty a dotace, fondy EU, strukturální fondy vývoj webových aplikací, kódování XHTML šablon fotožaluzie - vertikální žaluzie s potiskem "Občanské sdružení Duhové noty, o. s.